Halloween czy Dziady? Startuje Art House na Pradze

with Brak komentarzy

Jako Wielokropek nie możemy całkiem bezkrytycznie popierać imprez hellowenowych! Z dumą więc patronujemy wydarzeniu, które inauguruje działalność Art. House na Pradze (hmm, no trudno, po angielsku;)

Jesteście już zmęczeni banalnymi hellowwenowymi imprezami, całkiem nie przystającymi do polskiej tradycji i pogody o tej porze roku? Zamiast ganiać za upiorami lub zmieniać się w domokrążcę, w cudacznym kostiumie chodzącym od drzwi do drzwi z hasłem: „cukierek albo psikus” (czy ktoś tak w ogóle robi u nas na Ochocie?!) przyjdźcie lepiej do  Art. House! 31 października Centrum Sztuki i Edukacji „Fabryka ART-HOUSE” organizuje dzień otwarty!

 Program jest bardzo bogaty, więc trzeba było zrobić selekcję. Zwłaszcza, że to piątek. Olek wybrał zajęcia z pantonimy, która zaczyna się o 12 bo oczywiście planuje wkrótce rozwinąć zajecia na You Tube. Dla Zosi zaplanowałąm zajecia grania na instrumencie, żeby odkurzyć w końcu stojącą w kacie Yamahę. Program firmuje Roma Gasiorowska, aktorka i właścicielka szkoły aktorskiej Studium aktoRstudio.

Leave a Reply